İnstagram
WhatsApp
İletişim Bilgileri

İlkokul

İlkokul

İlkokul

Çoklu zeka kuramına göre, her insanın zihni farklı çalışır. Bu nedenle her öğrencinin bilgiyi anlama ve yorumlama yeteneği de farklıdır. Çoklu zeka kuramını eğitim ve öğretimin temeli olarak gören 5 Yıldız Eğitim kurumlarında ilk etapta kursa katılan öğrencilerimizin zeka çeşitleri belirlenir. Sözel Zeka, Matematiksel zeka, Görsel Zeka vb.… Zeka çeşiti  belirlenen öğrencilerimiz kendi durumuna uygun bireysel eğitim planlamasıyla hedefe ve başarıya ulaştırılır.

Öğrencilerimizin istenen hedefe hızlıca ulaşmaları ve öğrenilen bilgilerin kalıcı olması amacıyla, yapay zeka destekli Akıllı soru bankası, kazanım tarama testleri ve deneme sınavları kullanılır.

Okula devam eden öğrencilerimizle yazılı dönemlerinde, bireysel çalışmalar yapıldığı gibi, yapılan ek çalışmalar ve etütler ile öğrencilerimizin okul başarıları desteklenmektedir.

Kursumuzda  düzenlenen eğlenceli etkinlikler, geziler ve oynanan oyunlarla öğrencinin öğretim hayatı düşünüldüğü gibi sosyal hayatı da düşünülmekte olup eğlenceli bir eğitim öğretim ortamı sunulmaktadır.