İnstagram
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ

Beş Yıldız Eğitim Kurumları olarak hedefimiz; Geleceğe umutla bakan, yüzünden gülümsemenin eksik olmadığı başarılı ve mutlu  bireyler yetiştirmektir. Öğrencilerimiz, kursumuzda deneyimli  ve uzman eğitim kadromuz rehberliğinde hedefledikleri başarıya ulaşmak için, bilim ve teknolojinin ışığında emin adımlarla yürümeyi öğrenmektedirler. Atatürk ilke ve inkılaplarının aydınlattığı başarı yolunda emin adımlarla yürüyen öğrencilerimizi bu yolun sonunda, arzu ettiğimiz ve hedeflediğimiz eğitim başarısına ulaşmış, millî değerlerimize saygılı ve çevresiyle barışık bireyler olarak olarak topluma kazandırmayı hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Köklü bir geçmiş ve modern eğitim anlayışıyla ülkemizin aydınlanmasında aktif rol alan 5 yıldız eğitim kurumları olarak geleceğin nesillerini yetiştirmede, üzerimize düsen görev bilinciyle, hiç durmadan ve emin adımlarla, çağdaş ve kendine güvenen nesiller yetiştirme ülkümüze devam edeceğiz.

İLKEMİZ

Atatürk ilke ve inkılaplarını rehber edinen, modern, aynı zamanda milli değerleri öğrencilerine unutturmayan bir kurumuz. Öğrencilerini, din,dil,ırk, zengin ve fakir ayrımı yapmadan yetiştirmek ve yetiştirdiği öğrencileri modern Türkiye’nin saygın bireyleri yapmak vazgeçilmez ilkemizdir.

Misyon ve Vizyon