İnstagram
WhatsApp
İletişim Bilgileri

Sınav Hazırlık Kursu

Sınav Hazırlık Kursu

Sınav Hazırlık Kursu

Başarıyı hedefleyenlerin kursu Beş Yıldız Eğitim Kurumları, hızla değişen eğitim sisteminde ihtiyaç duyulan dinamizmle öğrencilerini geçiş sınavlarına hazırlamaktadır.

Yoğunlaştırılmış sınav hazırlık programının uygulandığı kursumuzda seviye belirleme sınavı ile başlayan sınav hazırlık sürecinde öğrencinin bilgi ve deneyimlerinin hangi düzeyde olduğu ölçülür.

Çok geniş ve güncel bir soru havuzu olan Beş Yıldız Yayınlarının kaynak olarak kullanıldığı kurs merkezimizde Yapay zeka destekli  kişiye özel deneme sınavları ile öğrencilerimiz konuları derinlemesine öğrenir.

*7 tane Türkiye geneli deneme sınavı

*10 tane Kurum içi deneme sınavı

*3 tane prova sınavı

*  Konu bazlı deneme sınavları

Animasyonlu konu anlatımları, interaktif ve beceri temelli etkinlikler ve yeni nesil soruların yer aldığı DERSLİG uygulamasıyla 110 bine yakın soru ve çözüm videosu öğrencilerimizle buluşturulmakta olup, akıllı soru havuzundan yapay zeka desteğiyle alınarak oluşturulan soru bankası öğrencilerimizin gelişimini desteklemektedir.

 

Öğrencilerimiz, yeni nesil online ölçme ve değerlendirme platformumuz denemeol.com’da tamamı güncel ve sınav hazırlık müfredatına uygun sınırsız soruya, kesintisiz ve anında ulaşır. Bu sınavlardan elde edilen verilerle oluşturulan kişiye özel gelişim raporu mentor öğretmen tarafından değerlendirilerek öğrenci ve velisine anında geri bildirimde bulunulur. kazanım eksiği olan öğrencilere elektronik ortamda etüt yazılarak bir gün öncesinden öğrenci velisi ile paylaşılır.

Sınav hazırlık giriş sınavında sadece bilgili ve donanımlı olmanın yetmeyeceğini düşündüğümüz için üst düzey başarının  vazgeçilmez bir unsuru olan sınav motivasyonunu arttırmak amacıyla;

 *hızlı okuma teknikleri,

  *zihin haritaları,

  *zaman yönetimi…..

 gibi eğitimler vererek öğrencimizin sınav başarısını en üst düzeye çıkarmaktayız.